box-1.jpg
box-3.jpg
box-3.jpg

Poczet Królów Polski na tłach dynastycznych z taśmami czasowymi – magnetyczny

nak poczet

Nowy produkt

zestaw 53-ech osobnych elementów drukowanych na podłożu magnetycznym

Producent PHU LEWANDOWSKI

Więcej szczegółów

377,14 zł brutto

Więcej informacji

Poczet Królów Polski na tłach dynastycznych, to nowe klasowe narzędzie, poszerzające spektrum pomocy szkolnych z arsenału tzw. aktywnych metod nauczania. Dydaktyczne pomoce magnetyczne sprawdzają się doskonale w nauce wielu przedmiotów, jako rozwijające wyobraźnię oraz ułatwiające kreatywne opanowywanie wielu tematów. W nauczaniu historii stosowanie pomocy magnetycznych nie jest jeszcze tak powszechne.

Dynastyczne taśmy czasowe pozwalają na liniową prezentację związków przyczynowo skutkowych w historii naszego kraju, w okresie: od chrztu Polski: 966 – do czasu koronacji ostatniego króla Polski - 1795 a więc w zakresie 829 lat. Zestaw można wykorzystywać nie tylko do układania portretów dynastiami. Przeprowadzania ćwiczeń z chronologii i wypadkowości zdarzeń czy tak unikalnym egzemplifikacja np. ewolucji królewskich strojów itp. Portrety zaopatrzone są w imienne metryczki z datami panowania wzgl. dominowania danego władcy, dodatkowo wzbogacone zostały kontrastującymi szarfami z których można się dowiedzieć kiedy i gdzie miała miejsce koronacja oraz kto koronował danego władcę.

Zestaw składa się w sumie z 53-ech osobnych elementów drukowanych na podłożu magnetycznym a więc całą powierzchnią wszystkie elementy ściśle przylegają do standardowych tablic szkolnych tak zielonych jak i białych.

Katedra wawelska - obrazek magnetyczny 5 cm x 5 cm
Katedra gnieźnieńska - obrazek magnetyczny 5 cm x 5 cm
Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela - obrazek magnetyczny 5 cm x 5 cm.
Herby dynastyczne z okresu dynastii – /po 2 szt./
Piastów, Przemyślidów, Andegawenów, Jagiellonów, Wazów, Sasów – razem 12 szt.
Oszczędność miejsca, wygoda i estetyka przechowywania zestawu. Wszystkie 53 elementy kompletu umieszczone są w drewnianej zamykanej skrzyneczce.

Produkt powstał jako wspólne dzieło: Visual System oraz PHU Lewandowski.