box-1.jpg
box-3.jpg
box-3.jpg

Nowe produkty

Nowy Plastelina bezglutenowa 12 kol. ALPINO + foremki i wałek Zobacz większe

Plastelina bezglutenowa 12 kol. ALPINO + foremki i wałek

plast 12alp

Nowy produkt

Plastelina z zestawem foremek i wałkiem

12 kolorów

Producent ALPINO

Więcej szczegółów

8,94 zł brutto

Więcej informacji

Plastelina Alpino posiada szeroką gamę bardzo żywych i naturalnych kolorów. Jej konsystencja i struktura pozwala na łatwe rozmiękczanie jej nawet przez najmłodsze dzieci. Po uformowaniu zachowuje na stałe naturalną świeżość i strukturę (nie pęka). Nie wysycha i jest bezzapachowa. Nie zawiera glutenu. Dołączone do zestawu foremki oraz wałek pozwolą uatrakcyjnić zabawę plasteliną.

Alpino to doświadczony i wykwalifikowany producent artykułów dziecięcych. Produkty charakteryzują się tym, że przechodzą rygorystyczne kontrole jakości. Są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa i gwarantują ich nieszkodliwość.

Zabawa plasteliną rozwija przede wszystkim sprawność manualną dziecka. Robi to ono zazwyczaj obiema rączkami, a to powoduje współpracę obu półkul mózgowych. Prawa jest odpowiedzialna za wyobraźnię i emocje, a lewa za logiczne myślenie oraz zdolności językowe. Plastelina pozwala ćwiczyć koncentrację oraz rozwijać kreatywność.

Kolory: biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, jasny zielony, ciemny zielony, niebieski, fioletowy, czarny, neonowy żółty, neonowy różowy.

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii: